پرده

ریل بیمارستانی و هتلی ، بهترین مدل ها کدام است ؟

ریل بیمارستانی و هتلی

ریل بیمارستانی و هتلی ، بهترین مدل ها کدام است ؟ در سایت مصطفی عامری به بررسی و تحلیل آن می پردازیم .

ریل های  بیمارستانی و هتلی  ،بسیار کاربردی هستند . این ریل ها برای هر فضا و هر نوع سبک دکوراسیونی قابل استفاده می باشند . ریل های بیمارستانی و هتلی ، یکی از ملزومات مهم و اساسی برای پرده های هتلی و بیمارستانی می باشند و فارغ از اندازه و مدلشان برای هر فضایی کارایی دارند .

بهتر است بدانید:دوخت پرده

 انواع مدل ریل بیمارستانی و هتلی

ریل بیمارستانی و هتلی استیل

ریل استیل بیمارستانی و هتلی از نمونه میله های پرده های گرد محسوب می شوند . این مدل ریل ها برای نصب پرده های پانچ بسیار مناسب است . اندازه ی  این ریل ها معمولا تا 6 متر می باشد . جنس این مدل از ریل های بیمارستانی و هتلی از  استیل درجه ی یک و براق می باشد . ریل استیل بیمارستانی و هتلی بر خلاف ریل هلندی کاملا گرد است .  از معایب این نوع ریل ها می توان به گرد بودن آن ها اشاره کرد . گرد بودن این ریل ها مانع از حرکت کامل پرده از یک سمت به سمت دیگر می شود .

ریل بیمارستانی و هتلی ، بهترین مدل ها کدام است ؟

ریل بیمارستانی و هتلی ، بهترین مدل ها کدام است ؟

بهتر است بدانید:خرید پرده

بیشتر بخوانید
پرده چیست

ریل هلندی

این ریل ها از منعطف ترین ریل های بیمارستانی محسوب می شوند  . می توان از ریل های هلندی در هر فضایی با هر ویژگی ای استفاده کرد . جنس ریل های هلندی از آلومینیوم است . فلز آلومینیوم بسیار محکم است و به همین دلیل برای پرده  های سنگین بسیار مناسب است . این ریل ها هماهنگی زیادی با فضاهای مرتفع ، پنجره های منحنی و  فضاهای ال و یو شکل دارند .

ریل های هلندی برای پرده هایی که با قلاب به چوب پرده وصل می شوند ، بسیار مناسب هستند . از این ریل ها می توان جهت نصب در پنجره های منحنی ، دور تخت بیمار ، مکان های مرتفع و اتاق های درمانی استفاده کرد .

از معایب این نوع ریل ها می توان به قیمت بسیار بالای آن اشاره کرد .

بیشتر بخوانید
قیمت انواع کرکره فلزی

بهتر است بدانید:پرده پزیرایی، پرده زبرا،پرده پانچ،پرده چاپی،پرده آشپزخانه

ریل بیمارستانی و هتلی

ریل مدل تیر آهنی

ریل بیمارستانی مدل تیر آهنی از انعطاف بسیار زیادی برخوردار است . این ریل ها به راحتی به حالت های مختلف تغییر شکل می هند . جنس این مدل از ریل های بیمارستانی از پی وی سی می باشد . در داخل این ریل ها از صفحات فلزی استفاده شده است . فلزی بودن قسمت داخلی ریل های تیرآهنی ، باعث استحکام بیشتر این ریل ها در برابر شکستگی و خم شدن می شود . استحکام زیاد ریل های تیر آهنی آن ها را به گزینه ای مناسب برای نصب پرده های سنگین مبدل کرده است . از ریل های تیرآهنی می توان در فضاهای منحنی استفاده کرد .

این ریل ها برای پرده های پلیسه دار که با قلاب به چوب پرده متصل می شوند ، بسیار مناسب هستند . ابعاد ریل های تیر آهنی معمولا تا حدود 25 متر می باشد و دارای ساختاری منعطف و منحنی شکل می باشند .

بیشتر بخوانید
پرده فروشی در شرق تهران

از مزایای این نوع ریل ها می توان به قیمت بسیار مناسب آن ها در مقابل کارایی فوق العاده شان اشاره کرد .

بیشتر بدانید:پرده حریر

ریل بیمارستانی و هتلی

ریل های یو پی وی سی

ریل های یو پی وی سی ، نسبت به سه مدل گفته شده از کیفیت متوسط و قیمت پایین تری برخوردارند . این مدل ریل ها  با دستگاه تزریق پلاستیک ساخته می شوند . ریل های یو پی وی سی برای پرده های پلیسه و اتومات که دوخت متوسطی دارند ، استفاده می شوند و دارای دو مدل ساده و اتومات هستند . جابه جایی ریل های یوپی وی سی  معمولا به صورت دستی و اتومات انجام می شود .  این مدل ریل ها تا 6 متر طول دارند و قابلیت استفاده بر روی پنجره های منحنی را دارند .

این نوع ریل ها به دلیل شکل ظاهریشان در متراژ پایین ، قابلیت منحنی شدن زیاد ندارند .

بهتر است بدانید:فروش پرده 

 

ریل بیمارستانی و هتلی
بهتر است بدانید:خرید پرده در تهران

شما عزیزان می توانی در سایت پرده فروشی مصطفی عامری با مشاوران ما در ارتباط باشید تا نتیجه دلخواه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.