مدلهای پرده

خودمون با نمونه پرده میاییم خونتون،

مشاوره رایگان میدیم و اندازه میزنیم

آستری پرده و فواید آن

آستری پرده و فواید آن

آستری پرده

پرده ها به عنوان یک لایه ای برای حفظ حریم خصوصی خانواده ها مطرح است . وجود برخی متعلقات آن هم منجر به حفظ حریم خصوصی و هم به جلوگیری از نور به اتاق ها ختم می شوند. یکی ازدل مشغولی ها و دغدغه های ذهنی بسیاری از بانوان منازل استفاده از پارچه های مکمل پرده در هنگام انتخاب آن است. به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین قابلیت پوشانندگی،آسترها مورد توجه قرار می گیرند.

در حقیقت آستر به عنوان محافظ پرده عمل می نماید. این پارچه در قسمت زیرین پرده اصلی نصب می گردد. آسترها در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشد. آسترها جدا از پرده می باشد و قابلیت شستشوی مستقل دارند. محدودیت های اعمال شده در نوع انرژی که در اختیار ما،در دنیای امروزی منجر به استفاده از آسترها به جهت جلوگیری از اتلاف میزان انرژی شده است.

معمولا آستری پرده در انواع مختلف و رنگ های سفید و کرم و آستری رنگی تولید می شوند. یکی از ارکان مهم جلوه پرده آستری های آن بوده که نوع براق آن بسیار زیباست.

آستری پرده و فواید آن

مناسب ترین نوع آستر پرده

پارچه های آستری در انواع مختلف موجود است. معمولا بهترین نوع آن پارچه هایی از جنس پنبه ساتن می باشد.این پارچه های براق معمولا در رنگ های سفید و کرم در بازار موجود می باشند. قابل ذکر است که آستری های رنگی نیز در بازار وجود دارند لیکن در اثر تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ می دهند. توصیه ما به شما خرید آستری شفاف و ساده و بدون طرح است چراکه درصورت ضخیم و رنگی بودن امکان نفوذ نور به داخل اتاق ها وجود نداشته و نمای داخل اتاق تاریک می شود و طرح روی پرده نامشخص و بی روح می شود.

فواید آستری پرده

وجود آستری پرده در هنگام خرید پرده مزایای متعددی دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

1-عایق حرارتی و برودتی

برخی از اجسام مانند استیل،آهن و آلومینیوم به سرعت حرارت و سرما را از خود عبور می دهند و برخی دیگر مانند چوب به عنوان هدایت کننده مرغوب برای گرما مطرح نمی شوند و منجر به صرف انرژی می شوند. در این حالت یا می بایست از پرده های عمودی و یا افقی استفاده کرد و یا استفاده از آستری را مد نظر قرار داد. آستری از به هدر رفتن گرما و سرما در فصول گرم و سرد سال جلوگیری می نماید و با استفاده از پارچه های آستری از صدمه رسیدن به پرده اصلی جلوگیری می شود. در این میان آستری هایی در بازار حتی از نفوذ امواج ماورای بنفش هم جلوگیری می کنند.

2-محافظت از آسیب دیدگی پرده اصلی

یکی دیگر از مزایای وجود آسترپرده،افزایش طول عمر پرده اصلی و دادن جلوه زیبا به اتاق می باشد. با توجه به اینکه پرده اصلی در معرض نور خورشید بوده،زودتر مورد آسیب قرار می گیرد. وجود آستری موجب می شود تا ضمن قرار گرفتن بر روی پارچه اصلی پرده به عنوان لایه ای شفاف و محاظ از خرابی پرده جلوگیری نماید.

3-کمک به زیبایی پرده

با توجه به اینکه وجود آستر موجب سنگینی پرده می شود،ضمن بالابردن وزن اصلی پرده می تواند جلوه ای زیبا به پرده اتاق دهد. در حالت عادی ممکن است پرده های اصلی صاف و زیبا نباشد. وجود آستر باعث می شود پرده صاف و شکیل شده و جلوه نهایی پرده به مراتب زیباتر شود.

4-زیبا شدن دوخت لبه های پرده اصلی

وجود استر باعث می شود خیاطان قدرت مانور برای دوخت لبه های پرده را داشته باشند. آستر می تواند به زیبا شدن دوخت لبه های پرده کمک نماید.

5-حجیم نشان دادن پرده

حجم پرده یکی از معیارهای زیبایی پرده ها هستند. آستر ها موجب انعطاف بالای پرده و حجیم نشان دادن آن می شوند. این حجیم نشان دادن موجب پایداری و عدم خستگی از دیدن روزانه پرده می شود.

6-استفاده از آستری پرده به عنوان عایق صدا

امروزه با وجود تولید پنجره های دوجداره و پیشرفت روز به روز تکنولوژی امکان کاهش صدای مزاحم ماشین ها در بزرگراه ها مشهود و با اهمیت بوده است. وجود آستر نیز در کمتر شدن این صدا ها بی تاثیر نبوده و ضمن انتقال هوا و صرفه جویی در مصرف انرژی می تواند در کاهش میزان الایندگی صورتی تاثیر گذار باشد.

7-هماهنگی با انواع تم های خانگی

رنگ شفاف و براق آسترها نیز به عنوان مزیت آن ها محسوب می شوند. یکی از دل نگرانی های اکثر خانم ها هماهنگی رنگ پرده با تم منزل می باشد. در صورتی که رنگ بندی آستر ها و به ویژه وجود رنگ های سفید و کرم با هر نوع تم خانه ای هماهنگ بوده و می تواند جلوه ای خاص به آن خانه تزریق نماید.

روش استفاده از آستری در هنگام نصب پرده

در این بخش به روش استفاده از آستری در هنگام نصب آن می پردازیم. آستری را معمولا به دور صورت می توان استفاده نمود.آستری جدا از پرده و آستری دوخته شده به پرده. درصورتی که بسیاری از فروشندگان نوع جدا را پیشنهاد می دهند و از اولویت بالاتری نسبت به آستری های چسبیده به پرده برخوردارند. علت اولویت بالای آستری های جدا این است که امکان شستشوی جدا برای مصرف کنندگان فراهم است. و دیگر نیازی به شستن آستر به همراه پرده نیازی نیست. همچنین درصورتی که نور اتاق کم شد و یا نیاز به وجود روشنایی در اتاق بیشتر حس شد،امکان حرکت آستری بدون حرکت پرده اصلی مهیا شود.

معمولا پهنای آستری را تقریبا هم اندازه با عرض پنجره و یا هم عرض پرده اصلی و با 5 سانتی متر اختلاف در نظر گرقته شود. و برای دوخت آستری پرده از نوار پرده ها به صورت نوار پرده جدا و نوار پرده معموملی استفاده می کنند.

آستری پرده و فواید آن

خرید پارچه آستری از پرده فروشی مصطفی عامری

فروشگاه  مصطفی عامری در کنار خرید انواع پارچه پرده با قیمت های مناسب پارچه های آستری را در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می نماید.

در هنگام خرید پارچه های پرده ای ضمن خدمات مربوط به دوخت پرده ها  از مشاوره های مربوط به خرید پارچه های آستری نیز بهره مند شوید.

پرده به عنوان یکی از مهمترین دکوراسیون های منزل می باشد. استفاده از متعلقات آن به زیبایی و جلوه بیشتر منزل شما کمک می کند.

متناسب با مکان مورد نظر خود در این پرده فروشی ، نسبت به خرید به ترین نوع و مدل آستری پرده اقدام نمایید. معمولا آن دسته از عزیزانی که نسبت به خرید پرده اقدام می کنند می بایست با دست و دل بازی خاصی اقدام به خرید پرده نمایند. که هم بر جلوه مکان نصب پرده بیافزایند و هم بتوانند بهترین انتخاب را با کیفیت و قیمت مناسب به خانه خود به ارمغان ببرند.

دقت داشته باشید کمک به محافظت از پرده در برابر نور خورشید و همچنین اشعه های مستتر به آن یکی از مهمترین نکات مد نظر در هنگام خرید آستری پرده باشد. ضمن انجام بهترین انتخاب ، بر طول عمر پرده های خود بیافزایید.

عمده ترین و مهمترین دلیل خرید آستری پرده از دید فروشندگان زیبایی پرده در هنگام تشعشع نور به پرده بوده و این امر در هنگامی که نور خورشید به پرده شما می تابد زیبایی خاصی به شما خواهد داد.

آستری پرده و فواید آن

مزایای خرید آستری پرده از پرده فروشی مصطفی عامری

تضمین بهترین قیمت،پشتیبانی قوی و دائم،تحویل سریع وانجام عملیات به صورت اینترنتی موجب درخشان شدن برند مصطفی عامری شده است.

این پرده فروشی در تهران امکان ارائه خدمات در حوزه خرید پارچه های آستری را فراهم نموده است. همچنین توانسته گامی محکم در راستای ارائه خدمات ارزنده به مشتریان خود را داشته باشد. این مرکز ضمن تکریم و قدردانی از مشتریان بالقوه خدمات مشاوره ای خود را در هنگام خرید آستری پرده ارائه می دهد.

در این نوشته توانستیم به طور مفصل به آستری پرده و فواید آن پرداخته و نکات قابل توجهی را به عنوان توصیه ارائه دهیم.

 

راه های تماس با پرده سرای مصطفی عامری

میتوانید با شماره تماس یکی از بهترین پرده فروشی در تهران، پرده فروشی عامری تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس

۰۹۳۷۱۲۳۶۰۰۷

۰۹۱۲۷۹۹۳۵۲۳

۰۹۰۳۲۹۶۱۸۱۸

برای مراجعه و بازدید حضوری نیز  می توانید از طریق آدرس ذیل اقدام نمایید:

پونک ، پاساژ بوستان ، طبقه اول ، دکوراسیون مصطفی عامری

Rate this post

5 پاسخ

  1. استری پرده و فواید ان بسیار مطلب مفیدی هست . لطفا از این مدل مطالب بیشتری بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *