پرده

قیمت انواع پرده حریر

قیمت انواع پرده حریر

برای خرید انواع پرده حریر و قیمت آن، باید اطلاعات و شناخت کافی را درباره ی پرده های حریر داشته باشیم تا بتوانیم انتخاب درستی انجام دهیم . این نوع پرده در مقایسه با پارچه های دیگر نازک تر است و ضخامت آن کم تر است .

که این خصوصیت آن به رسیدن نور داخل خانه و روشن شدن فضای خانه، کمک زیادی می کند . این نوع پرده باعث می شوند که خانه به بهترین حالت نشان داده شود .

پرده حریر انواع پرده حریر 

 انواع مختلف و قیمت پرده حریر متفاوت است که هر کدام از این ها نسبت به موقعیتی که در آن استفاده می شوند، ضخامت و نازک بودن آن ها متفاوت است .

 معمولا به عنوان پرده های مکمل تزیینی و به صورت دومین پرده استفاده می شود .

ولی اگر بخواهید به عنوان پرده اصلی استفاده کنید، بهتر است که از پرده های حریری که ضخامت بیشتری دارند بهره بگیرید .

اگر از پرده های نازک خوشتان می آید و قصد خرید این نوع پرده های حریر را دارید، بهتر است این پرده ها را برای مکانی استفاده کنید که دید کمتری به بیرون دارد چرا که این پرده های نازک، قابلیت پوشاندن و دید نداشتن از محیط اطراف را ندارند .

بیشتر بدانید:

پرده فروشی

خرید پرده در تهران

خریدپرده

 

پرده حریر

مزیت های پرده حریر

پرده یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون منازل به شمار می‌رود به طوری که کوچکترین جزییات آن به چشم می‌آید . پرده ها با توجه به رنگ جنس و مدل  با هم تفاوت دارند  این مدل پرده برای چیدمان و دکور منازل و محل کار برای افرادی که روشنایی این مکانها برایشان  اهمیت دارد گزینه بسیار مناسبی است زیرا این جنس از پرده به دلیل ضخامت کم به سادگی نور را از خود عبور میدهند و باعث میشود تا فضای منزل شما بزرگترو دلپذیر تر دیده  شود و نیز برای افرادی که نیاز دارند در طول روز در مجاورت نور طبیعی باشند تا ویتامین های مورد  نیاز بدنشان تأمین شود بسیار مناسب است

ویژگی های منحصر به فرد این پرده ها باعث می شود که این نوع پرده ها در مقایسه با سایر پارچه ها تمایز داشته باشند . طراحی انواع پرده حریر، به گونه ای است که این پارچه ها درخشندگی خاصی دارند. باعث زیبا شدن دکوراسیون خانه و شیک شدن فضای منزل می شود.

این ویژگی پرده حریر که باعث عبور نور به داخل خانه می شود، دلیل جذب شدن خانم ها به سمت خرید این پرده های حریر می شود . برای خانه هایی با ابعاد کوچک، استفاده از این مدل پرده بسیار مناسب است و جلوه ی خوبی می دهد که باعث بزرگ نشان دادن فضای خانه می شود . از این جهت که درخشندگی خاصی در این پرده ها وجود دارد و قیمت پرده حریر مناسب است.

پرده حریر

معایب پرده های حریر

به طور معمول هر متاعی در کنار مزیت هایی که دارد از معایبی هم برخوردار است . یکی از معمول ترین معایبی که پرده حریر دارد این است که جنس آن نازک است و ممکن است سریع تر از دیگر پارچه ها پاره شوند پس این گونه مشکلاتی را به همراه دارد .

از نظر نازک بودن و اینکه باعث می شود فضای خانه به بیرون دید داشته باشد، پوشانندگی مناسبی برای خانه های بزرگ ندارد و از این نظر مناسب نیست . به همین دلیل اکثرا به عنوان پرده ی لایه ی دوم استفاده می شود و روی پرده ی اصلی قرار می گیرد .

  این پرده ها در فصول سرد سال نمی توانند از ورود سرما به داخل خانه جلوگیری کنند که از دیگر معایب این نوع پرده ها می باشد.

 

بیشتر بخوانید:

فروش پرده

پرده پانچ

پرده چاپی

 

مدل های پرده حریر

مدل های پرده

 از جذاب ترین نوع پرده ها است که نمای بی نظیری برای مکان های مورد استفاده می سازد .

پرده های حریر می توانند ضخیم یا نازک باشند که در بیشتر مواقع از پرده های نازک آن استفاده می شود .

جنس آن از جنس نخ ابریشم است که نور و گرما را به داخل فضای خانه انتقال می دهد . از این پرده ها در هر مکانی اعم از اداری و منازل .. می توان استفاده کرد .

مدل  ساده برای اتاق خواب مناسب است و قیمت  این نوع به صرفه است. هر نوع آن دارای یک خصوصیاتی است که بستگی به نوع و جنس آن پرده دارد . به طور مثال هر پرده ای یک میزان نور و روشنایی از خود عبور می دهد که با دیگر پرده ها متفاوت است .

بیشتر بخوانید
بهترین پارچه ها برای والان پرده

پارچه های ضخیم تر مانع عبور نور زیاد می شوند و این برای اتاق هایی که نیاز به حریم خصوصی دارند، مناسب است . پرده حریر ساده برای آشپزخانه و فضا هایی که به نور بیشتری نیاز دارند، مناسب است .

استفاده از این پرده ساده، حس سبکی و لطافت برای آن مکان ایجاد می کند .

قیمت پرده های حریر

قیمت

قیمت انواع پرده حریر نسبت به جنسی که دارد و ضخامت و نازک بودن آن، متغیر است . ولی در حالت کلی قیمت بالایی نسبت به خرید پرده ارزش آن ندارد . ، قابلیت شست و شو دارند و با استفاده از این نوع پرده ها می توانید جلوه ی بسیار زیبایی به خانه ی خود بدهید .

بسیار شیک هستند و از تنوع زیادی برخوردار می باشند .

ارتفاع پرده های حریر از سقف تا زمین است و دارای طرح بندی های جالب و زیبایی می باشند . آنهایی که از جنس ضخیمی برخوردار هستند، قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با پرده های حریر نازک دارند .

مدل شفاف و کدر هم دارای تفاوت قیمت می باشند .

نصب پرده های حریر

نصب پرده

برای نصب ابتدا باید طول پنجره ها را اندازه گیری کنیم و سپس  نوع پرده را انتخاب کنیم . میل پرده را می توانیم روی دیوار و یا روی سقف نصب کنیم، که این کار بستگی به نوع پرده ی ما دارد.

در ادامه ی نصب، پرده های حریر را با قرقره های همراه آن به میل پرده وصل کنید . اصلی ترین مرحله ی نصب، ریل پرده است و شما باید تشخیص دهید که میله ی پرده را در چه قسمتی نصب کنید .

نصب پرده به عواملی مانند : ارتفاع تا سقف، سبک و مدل پنجره، نوع پنجره و نوع پرده ای که داریم بستگی دارد . این عواملی که ذکر شد، را باید قبل از نصب پرده معین کنید تا در نصب آن دچار مشکل نشوید .دقت کنید که اندازه گیری ها به طور دقیق گرفته شود . اگر می خواهید دو لایه پرده نصب کنید، ابتدا باید پرده ی پشتی را به دقت نصب کنید و سپس پرده روی آن نصب شود . بعد از اینکه پرده ها  را نصب و آویزان کردید، حتما توجه داشته باشید که درپوش ریل ها را سر جای خودش قرار دهید تا پرده ها از ریل خارج نشوند .

 

برای مطالعه بیشتر:

پرده پزیرایی

پرده آشپزخانه

 

تنوع پرده های حریر

تنوع

 دارای رنگ های بسیار زیبا و جذابی هستند . شما می توانید با انتخاب دو رنگ مختلف و با ترکیب عالی، جلوه ی اتاق خود را زیباتر کنید . از مدل های جدید امروزه می توان به پرده های زبرا که برای آشپزخانه ها مناسب است، پرده های پانچ و پرده های آویز اشاره کرد .

طرح های این پرده

طرح های این پرده

از پرده هایی که کاربرد زیادی در دکوراسیون خانه دارند و  نقش مهمی در فضای خانه دارند، پرده های حریر است . از طرح های این پرده ها می توان به پرده حریر چاپی اشاره کرد که ترکیب آن با پرده های مخمل، جذابیت زیادی به خانه می دهد و روشنایی بیشتری ایجاد می کند .

پرده های حریر چاپی را می توان در پذیرایی، اتاق خواب و اتاق نشیمن استفاده کرد . این پرده های را می توانید با طرح های اختصاصی که سفارش می دهید و هر مدلی که مد نظر شماست، دریافت کنید . در فصول گرم سال که هوا بسیار گرم است، استفاده از پرده های حریر، گزینه ای بسیار مناسب برای پنجره ها می باشد . به دلیل اینکه محیط خانه را گرم نمی کند و نور را عبور می دهد و جذب نمی کند .

اگر خانه ی شما بزرگ است و فضای زیادی دارید، بهتر است که از پرده های حریر به عنوان پرده ی دوم استفاده کنید . سعی کنید در انتخاب رنگ های وسایل خانه، رنگ پارچه ی مبل و رنگ پرده را مکمل یکدیگر انتخاب کنید تا خانه نمای بهتری داشته باشد .

از پارچه های حریر علاوه بر استفاده در پرده ها، برای کوسن ها، آباژور ها و پاف ها هم به کار می رود .

کاربرد پرده های حریر در آشپزخانه

کاربرد پرده های حریر در آشپزخانه

در حال حاضر، پرده حریر در آشپزخانه ها برای نوردهی بیشتر و زیباتر کردن فضای آشپزخانه استفاده می شود . امروزه رنگ سرامیک ها و کاشی های آشپزخانه را با رنگ پرده های حریر شیک، ست می کنند و یا از ترکیب رنگ هایی که هم خوانی و تعادل خوبی دارند، استفاده می کنند .

بیشتر بخوانید
مزایا و معایب پارچه پرده ای دانتل

آشپزخانه هایی که از سمت پذیرایی مشخص هستند و دید دارند را می توان با استفاده از پرده های حریر هم شکل پرده های پذیرایی، دیزاین نمایید . طرح های سنتی پرده های حریر، بسیار در بین مردم مخصوصا خانم های هنرمند، محبوب است و با سایر وسایل های خانه از جمله کوسن ها می توانید ست نمایید.

پرده های حریر را می توانید در ماشین لباسشویی شست و شو دهید اما توجه داشته باشید که دفعات آن زیاد نشود که  دچار پارگی یا آسیب های دیگر نشود .

پرده آشپزخانه انواع مختلفی دارد که از جمله ی آن  می توان به : پرده های حریر پلیسه، پرده های حریر پلیسه دستی، پرده های حریر پلیسه زنجیری، پرده های حریر پلیسه طرح روز و شب و پرده های بزرگ سر تا سری که برای آشپزخانه هایی که طول آن ها یک متر است، این پرده کل پنجره را می پوشاند و حریم شخصی افراد را کاملا حفظ می کند .

طرح های شلوغ پرده های حریر گران تر از طرح های ساده است . شما می توانید با انتخاب طرح های ساده و ارزان هم زیبایی را به خانه ی خود بیاورید و هم در هزینه خود صرفه جویی نمایید . پرده های حریر، بسیار مستحکم و با کیفیت هستند . ابریشم به دلیل داشتن فیبر طبیعی، از قوی ترین و مستحکم ترین جنس ها می باشد و مقاومت کششی زیادی دارد .

لذت بردن از مناظر طبیعی

اگرمکانی که در ان از پرده حریر استفاده میکنید ویو زیبایی همچون منظره جنگل یا دریا وکوه داشته باشد شما با نصب این مدل پرده میتوانید در تمام طول روز از دیدن این مناظرو استشمام هوای پاک این مکانها لذت ببرید.

بلند تر دیده شدن دیوارها با نصب پرده حریر

از دیگر مزایایی آن:که در مکانهایی که دیوار کوتاه تر از حد استاندارد است این نوع پرده کمک میکند تا دیوار ها بلند تر دیده شوند البته نباید پرده انقدر بلند باشد که بر روز زمین جمع شود .

شستشوی آسان

اگر با لطافت شسته شوند دیگر نیازی به خشکشویی ندارند و معمولاً انواع لک ها به وسیله آب و صابون به راحتی از پرده حریر پاک می‌شوند و نیازی به شوینده های مختلف ندارند

مقرون به صرفه بودن

این نوع پرده نسبت به بقیه انواع پرده ها قیمت تمام شده کمتری دارند. اگر در خرید پرده  قیمت برایتان مهم باشد و حس میکنید نیاز به هزینه های بالا برای تغییر و یا اجرای دکورمنزلتان ندارید پرده حریر میتواند انتخاب شایسته ای باشد ما توصیه میکنیم قبل از انتخاب پرده مناسب برای منزلتان لطفاً این مقاله از سایت را دقیق مطالعه کنید تا اطلاعات کاافی برای انتخاب پرده را بدست آورید

خصوصیات پرده حریرنکات مهمی که هنگام خرید پرده باید به خاطر بسپارید.

باور کنید یا نه، حریر پارچه ایده آل برای پرده است. اگرچه برخی از حریرها ظاهری ظریف دارند، اما اگر به درستی از آنها مراقبت شود، به طرز شگفت انگیزی ماندگاری طولانی دارند و پارچه ای بادوام برای  پنجره ها هستند. حریر یک منسوجات طبیعی است که در وزن‌ها و بافت‌های مختلف تولید می‌شود و آن را به یک انتخاب همه کاره برای هر کاربری تبدیل می‌کند.

پرده‌های ضخیم ‌تر برای حفظ حریم خصوصی عالی هستند و حریرهای نازک، شفاف‌تر هستند.

 این نوع پرده با افزودن بافتی غنی و سبکی بی دردسر، ظاهری زیبا ایجاد می کنند. با این حال، شما باید ویژگی های آنها را بدانید، چگونه آنها با اتاق شما مطابقت دارند و یاد بگیرید که از این پارچه های جذاب مراقبت کنید.

 • این پارچه به راحتی چروک می شود.
 • درخشندگی زیبایی دارد که به خانه شما فضای جاودانه می بخشد.
 • آنها باید به طور حرفه ای خشکشویی شوند.
 • وزن بیشتری نسبت به پارچه های مصنوعی دارند و به زیبایی پوشانده می شوند.
 • در رطوبت بالا، حریر اغلب رطوبت را جذب می کند که می تواند باعث کپک زدن شود.
 •  شفاف ظاهری رمانتیک را ارائه می دهند که برای اتاق خواب عالی است.
 • این پرده ها نسبتا گران هستند، اما قطعا ارزش کیفیت را دارند.
 • از پرده های حریر خود با استفاده از سایه بان پنجره یا آستر به دلیل حساسیت به پوسیدگی خورشید محافظت کنید.
 • نرمی، بافت و جذابیت بصری را به اتاق اضافه می کنند.
 • اگر پرده به نحوی لکه شد، فوراً آن را با یک پارچه نخی تمیز و نرم پاک کنید تا بیشتر لکه را تا حد ممکن از بین ببرید.
بیشتر بخوانید
خرید پرده در شرق تهران

خصوصیات

از لحاظ رنگ و ظاهر و طرح، به قدری تنوع دارد که برای خریدن این پارچه ی زیبا به مشکل نخواهید خورد . تنها کافی است که طرح دکوراسیون داخلی فضای منزل را بدانید تا بتوانید متناسب با آن، انتخاب زیبا و مناسبی داشته باشید .

زیبایی دکوراسیون منزل در روحیه ی افراد خانواده بسیار موثر و مهم است و می تواند انرژی منفی را دفع کند . پس اگر انتخاب درستی داشته باشید، می توانید با انرژی بالا و خلق و خوی عالی به زندگی خود ادامه دهید . همچنین با استفاده از رنگ های شاد و جذاب، نمای خانه خود را چند برابر کنید .

پرده های سفید حریر پرده هایی هستند که کاربرد زیادی دارند و با هر وسیله ای چیدمان زیبایی را جلوه می دهند . اگر در مکانی هستید که از نور کمی برخوردار است و مشکل نور دارید، استفاده از این پرده ها، گزینه ی بسیار مناسبی است .

اگر از شلوغی والان ها خسته شده اید و به دنبال یک متریال مناسب و شیک هستید، پرده های حریر را به شما پیشنهاد می کنیم . برای اینکه از وسایل خانه دل زده نشوید و برایتان تکراری نشوند، می توانید با عوض کردن پرده ها و با استفاده از پرده های حریر، این فضای متنوع و زیبا را به خانه ی خود بیاورید و از آن لذت ببرید .

بیشتر بدانید:

پرده مخمل

پرده سرا

تعمیرات پرده

 

شستشوی پرده حریر

شستشوی پرده حریر

اگر لکه ای روی پرده ی حریر بیفتد و یا نوشیدنی روی آن بریزد، بهترین راه این است که با آب و صابون بشویید . دقت کنید که دمای آب حتما سرد باشد . ولی اگر لکه ی روی پرده حریر، لکه ی چربی باشد باید به سرعت آن را تمیز کنید تا رد لکه روی پرده نماند .

اگر بعد از ریختن لکه ی چربی مدت زمانی بگذرد، برای کم رنگ شدن لکه ی آن می توانید از کره ی مارگارین روی آن بریزید و بعد آن را شست و شو دهید .

از اینکه تا پایان این متن ما را همراهی کردید از شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم .امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفید در خصوص خرید پرده حریر  خدمت شما  مخاطبان گرامی ارائه کرده باشیم.

سوالات متداول

پرده حریر چه نوع پرده ای است؟

این نوع پرده  انواع مختلف و قیمت پرده حریر دارد که هر کدام از این ها نسبت به موقعیتی که در آن استفاده می شوند، ضخامت و نازک بودن آن ها متفاوت است .معمولا به عنوان پرده های مکمل تزیینی و به صورت دومین پرده استفاده می شود.

مدل های پرده حریر کدام می باشند؟

 از جذاب ترین نوع پرده ها است که نمای بی نظیری برای مکان های مورد استفاده می سازد . خرید پرده های حریر می توانند ضخیم یا نازک باشند که در بیشتر مواقع از پرده های نازک آن استفاده می شود . جنس پرده ی حریر از جنس نخ ابریشم است که نور و گرما را به داخل فضای خانه انتقال می دهد . از این پرده ها در هر مکانی اعم از اداری و منازل .. می توان استفاده کرد.

قیمت پرده های حریر چقدر است؟

قیمت انواع پرده  نسبت به جنسی که دارد و ضخامت و نازک بودن آن، متغیر است . ولی در حالت کلی قیمت بالایی نسبت به خرید پرده ارزش آن ندارد .قابلیت شست و شو دارند و با استفاده از این نوع پرده ها می توانید جلوه ی بسیار زیبایی به خانه ی خود بدهید.

برای خرید پرده حریر چکار باید کنیم؟

شما می توانید برای خرید اینترنتی در سایت پرده فروشی عامری ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت برای شنا ارسال شود.

بیشتر بخوانید:

پرده زبرا

دوخت پرده

پرده بیمارستانی

پرده آمفی تئاتر
















نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “قیمت انواع پرده حریر

 1. Poya گفت:

  پرده حریر واقعا زیباست

 2. مهرنوش گفت:

  با سلام
  مطالب شما در زمینه پرده حریر به من در انتخاب پرده مناسب کمک کرد

 3. امیرحسین ستوده گفت:

  مظالب شما درباره ی پرده حریر عالی بود..مرسیی

 4. رضا گفت:

  پرده حریر واقعا زیباست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *