پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه

برای مشاوره خرید پرده تماس بگیرید....

در این نوشته به پرده آشپزخانه به عنوان یکی از دکوراسیون های مهم خانه خواهیم پرداخت.

توجه به بخش های مختلف خانه و نحوه چینش و نوع دکوراسیون آن یکی از مهمترین ارکان تعیین زیبایی منازل است.

نمی توان به بخشی از خانه توجه کمتری و به بخش دیگر توجه بیشتری نمود.

زیرا در هرخانه ای ضمن توجه به هر بخشی باید توجه ویژه ای  به دکوراسیون و زیبایی آن را نمود.

در مورد دکوراسیون آشپزخانه ها نیز با دقت بسیار باید موارد مختلفی را برای هرچه زیباتر شدن آن درنظر گرفت.ازجمله مهترین ارکان دکوراسیون آشپزخانه ها پرده های آشپزخانه است.

پرده ها به نورپردازی و زیبایی آشپزخانه کمک شایانی می نماید.

درصورت وجود  پنجره هایی منصوبه با قابلیت تشعشع نور در محیط شما، پیشنهاد ما استفاده از پرده های شیک مخصوص آشپزخانه است.

تامین نورآشپزخانه و استفاده از پرده های شیک و زیبا چنان جلوه ای به آشپزخانه می دهد که زیبایی آن را دوچندان می کند.

سعی کنید پرده انتخابی برای آشپزخانه دارای طرح  و رنگ مناسب و متناسب با تم رنگی وسایل آشپزخانه باشد.

بیشتر بدانید: قیمت انواع پرده اتاق کودک

پرده آشپزخانه

نقش پرده در آشپزخانه

یکی از مهمترین نقش های پرده در هر بخشی از خانواده قطعا حفظ حریم خصوصی ، که به وسیله آن  میزان دید افراد را به داخل منزل کاهش و یا حذف نمود.

با توجه به ساخت خانه های چند طبقه و تولد آپارتمان ها و برج های بلند امروزه اکثر خانه های مسکونی و اداری قابلیت دید خانه های روبه روی خود را دارند.

پرده در  عین تزریق نمایی زیبا به داخل منزل ، یک فضای خصوصی را خلق و نسبت به حفظ آن کمک مینماید.

درصورتی هم که مشکلی با نمای داخل منزل خود ندارید ،امکان استفاده از پارچه های نازک و آسترهای موجود برای زیبایی این محیط وجود دارد.

در کنار موضوع صدرالذکر پرده آشپزخانه می تواند به عنوان عایق حرارتی و برودتی رفتار نمایید و از بین رفتن گرما و سرما و کاهش مصرف انرژی جلوگیری نماید.

شیک ترین پرده های اشپزخانه

پرده‌های اشپزخانه از جمله اجزای مهم دکوراسیون این فضای خانه هستند که علاوه بر تزئینی بودن، از اهمیت عملکردی نیز برخوردارند. پرده‌های شیک و مدرن می‌توانند ظاهری جدید و خاص به این فضا ببخشند. در زیر به برخی از شیک‌ترین پرده‌های آشپزخانه اشاره می‌کنیم:

  1. پرده‌های شیشه‌ای: این پرده‌ها با ظاهری شفاف و شیشه‌ای، اجازه رد نور به اشپزخانه را می‌دهند و در عین حال، از دید داخلی و خارجی برای شما مخفی می‌شوند. این پرده‌ها به دلیل طراحی شیک و زیبایی که دارند، بسیار محبوب هستند.
  2. پرده‌های رولی: این پرده‌ها با ظاهری ساده و شیک، به راحتی با دکوراسیون اشپزخانه هماهنگ می‌شوند. این پرده‌ها به دلیل قابلیت کنترل نور و محافظت از حریم خصوصی، بسیار محبوب هستند.
  3. پرده‌های بامبو: این پرده‌ها با طراحی طبیعی و شیک، به اشپزخانه شما ظاهری گرم و دوست‌داشتنی می‌بخشند. این پرده‌ها به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار، برای اشپزخانه‌هایی که در مناطق مرطوب و گرد و غباری واقع شده‌اند، بسیار مناسب هستند.
  4. پرده‌های رومیزی: این پرده‌ها با طراحی کوچک و شیک، به اشپزخانه‌ی شما ظاهری خاص و جذاب می‌بخشند. این پرده‌ها به دلیل طراحی ساده و هماهنگ با دکوراسیون اشپزخانه، برای فضاهای کوچک و محدود، بسیار مناسب هستند.
  5. پرده‌های چوبی: این پرده‌ها با ظاهری طبیعی و شیک، به اشپزخانه شما ظاهری گرم و صمیمی می‌بخشند. این پرده‌ها به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار، برای اشپزخانه‌هایی که در مناطق مرطوب و گرد و غباری واقع شده‌اند، بسیار مناسب هستند.

در نهایت، انتخاب پرده‌های مناسب بستگی به سلیقه شما دارد. با توجه به ظرفیت فضای اشپزخانه و دکوراسیون آن، می‌توانید پرده‌ای را که شیک و مدرن است و به نظر شما جذاب می‌آید، انتخاب کنید.

پرده فانتزی اشپزخانه

پرده فانتزی اشپزخانه، یکی از مهمترین عناصر دکوراسیونی در هر آشپزخانه است. این پرده‌ها معمولاً با رنگ‌های شاد و طرح‌های مختلفی تزئین شده‌اند و معمولاً از جنس پارچه‌های مختلفی مانند پنبه، کتان، نخ و … ساخته می‌شوند.

استفاده از پرده فانتزی در آشپزخانه، به دلایل مختلفی مفید است. اولاً، این پرده‌ها به شما اجازه می‌دهند تا نور آفتاب را به آشپزخانه خود جلوه دهید و به خانه‌ی شما زیبایی بیشتری ببخشید. همچنین، پرده‌های فانتزی به شما امکان می‌دهند تا طرح و رنگ مناسبی را با دکوراسیون اشپزخانه‌ی خود انتخاب کنید و به راحتی با سلیقه‌ی شما هماهنگ شوند.

پرده‌های فانتزی اشپزخانه معمولاً به دلیل طرح و رنگ خاص خود، به عنوان یک قطعه دکوراسیونی زیبا به آشپزخانه‌ی شما جلوه می‌دهند. همچنین، این پرده‌ها به شما اجازه می‌دهند تا از نظافت آسان‌تری برخوردار باشید زیرا می‌توانید آن‌ها را به راحتی با ماشین لباسشویی شستشو دهید.

در نهایت، پرده‌های فانتزی اشپزخانه، علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت آشپزخانه، به شما اجازه می‌دهند تا از حریم خصوصی خود در آشپزخانه لذت ببرید و از دید دیگران جلوگیری کنید.

بیشتر بدانید: قیمت پارچه پرده ای مخمل

سبک های پرده آشپزخانه

آشپزخانه خود را با پرده های طبقه ای کلاسیک و روشن نگه دارید! طبقات، روش‌های مخصوص پنجره‌ای هستند که معمولاً از وسط پنجره به پایین تا آستانه پنجره آویزان می‌شوند. از طرف دیگر، یک دریچه پنجره، بالاترین قسمت پنجره را می پوشاند.

این نوع سبک پرده  را می توان به تنهایی آویزان کرد یا با پرده ها جفت کرد. علاوه بر این، آنها یک انتخاب تزئینی محبوب برای پنهان کردن ظاهر پنجره هستند. همچنین به لطف ست های پرده می توانید آشپزخانه خود را با سبکی زیبا تزئین کنید.

چگونه پنجره خود را اندازه گیری کنیم.

برای اطمینان از دقت، عرض پنجره را در سه مکان اندازه گیری کنید: بالا، وسط و پایین. برای پایه‌های بیرونی مانند پرده، در نظر بگیرید که می‌خواهید تا چه اندازه طول پنجره‌ها ادامه یابد. علاوه بر عرض، میزان همپوشانی پرده ها را در هر طرف تعیین کنید. یک نکته مهم که باید در نظر داشت این است که سخت افزار معمولاً دو و نیم اینچ به هر طرف پنجره اضافه می کند.

بیشتر بدانید: قیمت انواع پرده طرح دار

پس از اندازه گیری عرض، نوبت به اندازه گیری ارتفاع پنجره می رسد. هنگام آویزان کردن پرده‌های آشپزخانه، از پایین پنجره یا مستقیماً زیر آن تا بالای پنجره اندازه بگیرید. هنگامی که طول مناسب را پیدا کردید، مشخص کنید که می خواهید پرده های شما چقدر آویزان شوند و هر دو اندازه را به نزدیکترین اندازه استاندارد پانل گرد کنید.

انواع پارچه های پرده

پرده ها در انواع پارچه ها از سبک و شفاف گرفته تا سنگین و ضخیم موجود هستند. با وجود گزینه های بسیار زیاد، دانستن اینکه کدام ماده ممکن است بهترین کار را داشته باشد، می تواند دشوار باشد. هنگام جستجوی خود، گزینه‌های کاربردی مانند پرده‌های کتانی، پرده‌های نخی و توری را در نظر بگیرید تا ظاهر اتاق را روشن‌تر کنید. گزینه های دیگر عبارتند از:

  • پارچه شفاف: پرده های سبک وزنی که دکوراسیون را بدون تحت تاثیر قرار دادن تکمیل می کنند.
  • با وزن متوسط: سطوح متوسطی از فیلتراسیون نور را فراهم می کند.
  • سنگین وزن: ظاهری رسمی ارائه می کند و در عین حال حریم خصوصی و عایق بیشتری را نیز ارائه می دهد.

بیشتر بدانید: پرده اتاق خواب

بهترین رنگ پرده آشپزخانه برای خرید برای آشپزخانه شما

پرده های پنجره آشپزخانه خرید بسیار مهمی هستند، زیرا آشپزخانه فضای مهمی از خانه است. بسیاری از مردم تمایل دارند آشپزخانه را که به دکوراسیون مربوط می شود نادیده بگیرند و آن را یک فضای بسیار کاربردی می دانند.

بنابراین، در حالی که آشپزخانه همیشه به خوبی سازماندهی شده است، به ندرت تزئین می شود، حتی اگر بقیه قسمت های خانه این گونه باشد. مردم تمایل دارند فکر کنند که تمیز و مرتب نگه داشتن آشپزخانه مشکلی ندارد.

با این حال، با گرایش‌ها و مفاهیم جدید دکوراسیون خانه، مهم است که آشپزخانه نیز بازسازی شود تا مطابق با بقیه خانه‌ها که به دکوراسیون داخلی مربوط می‌شود.

ساده ترین راه برای انجام این کار آویزان کردن پرده های پنجره در آشپزخانه است. در واقع، هر اتاقی را می توان فوراً با آویزان کردن پرده ها جذاب و جذاب کرد. پرده ها روشی ارزان قیمت برای اطمینان از تغییر دکوراسیون اتاق هستند.

وقتی می‌خواهید آشپزخانه‌تان زیبا به نظر برسد، برای آن پرده‌ها و پرده‌های آشپزخانه بخرید. یک آشپزخانه نیز مانند هر اتاق دیگری در خانه به دکوراسیون زیبا نیاز دارد، اما متأسفانه، بیشتر اوقات، آشپزخانه در مورد دکوراسیون خانه مورد توجه قرار نمی گیرد و مورد غفلت قرار می گیرد.

این به این دلیل است که آشپزخانه اتاقی با هدف کاربردی در نظر گرفته می شود. این اتاقی است که در آن غذا پخته می شود و بنابراین، هیچ کس واقعاً به تزئین آن فکر نمی کند، بیشتر تلاش می شود تا اتاق را مرتب و تمیز نگه دارد.

با این حال، در مورد آن فکر کنید – اگر آشپزخانه ای زیبا و دکور شده دارید، کار روزمره پختن غذا برای خانواده چیزی است که مشتاقانه منتظر آن هستید، زیرا یک اتاق زیبا و زیبا لذت بخش است. مهم نیست چه اتاقی است.

بیشتر بدانید: قیمت پرده سالن

پرده آشپزخانه

تنوع پرده آشپزخانه

در این بخش می خواهیم به انواع پرده های متناسب با آشپزخانه بپردازیم

پرده آشپزخانه دارای تنوع بالایی بوده و در طرح ها و نقش های متنوع به زیبایی هرچه بیشتر محیط کمک می نماید.

1-پرده هایی با نام کافه

یکی از مرسوم ترین پرده های آشپزخانه که در اجناس کتان و پلی استر و حریرموجود در بازار پرده های کافه ای هستند.

این نوع پرده ها که نشات گرفته از پرده های کافه های کنارجاده ای ،در مدل های بلند و نیمه در بازار توزیع می گردند.

پرده های کافه ای بلند که بلندی حدود 1مترو 15 سانتی متر را دارند.

برای محیط هایی مناسب اند که حفظ حریم خصوصی اهمیت ویژه ای دارد.

در مدل پرده های کافه ای نیمه نیز تنها نیمه پایینی آشپزخانه پوشانده  و ضمن هماهنگی کامل با دکوراسیون منازل و آشپزخانه ها در هنگام تابش نور امکان تنظیم میزان نور را دارد.

بیشتر بدانید: فروش پرده آماده

2-نیمه پرده یا پرده های والان دار

درصورتی که فضای آشپزخانه کوچکی دارید این نوع پرده محبوب بهترین انتخاب برای آشپزخانه شماست.این نوع پرده ها دارای ابعاد کوچکی بوده و می تواند به زیبایی آشپزخانه کمک شایانی نماید.

این مدل درست نقطه مقابل پرده های کافه ای  و ضمن داشتن ابعاد کوچک فقط قسمت بالای پنجره را می پوشاند.

البته پرده های والان پفکی نیز در بازار  که از نظر میزان مصرف پارچه تقریبا دوبرابر پرده های معمولی پارچه استفاده می گردد.

درصورتی ترکیب پرده های والان پفکی با پرده های کافه ای  زیبایی بسیاری به محیط آشپزخانه خواهند داد.

3-پرده های والان تاب دار و پرده های والان پلیسه ای

از قدیم الایام پرده های والان دار توانسته نفوذ عجیبی به دکوراسیون منازل نماید.

محیط آشپزخانه نیز از این امر مستثنی نمی باشد.

در طرح های مختلفی به ایجاد محیط شیک و زیبا در آشپزخانه کمک نموده است.

پرده های والان تاب دار ساده نبوده و در بالاترین قسمت پنجره آشپزخانه نصب می گردد.دوطرف آن نیز آویزان بوده و ضمن پرزرق و برق یودن به زیبایی محیط کمک بسیاری نموده است.

نوع دیگر پرده های والان دار پرده های پلیسه ای یا جعبه ای پلیسه ای است.

این پرده ها دارای لبه هایی صاف و عرض پلیسه ای شکل و حالت جعبه ای  و ظاهر بسیار زیبا و شیکی دارند.

بیشتر بدانید: قیمت پرده پلیسه

4-پرده های زبرا

یکی دیگر از پرده هایی که در آشپزخانه های مدرن مشاهد می شوند پرده های زبرا هستند.

این پرده ها از جنس پلی اتیلن بوده و پارچه های توری را در خود جای داده اند.این پرده ها بر روی قابی مشخص سوار بوده و با استفاده از زنجیرهای مخصوصی بالا و پایین می روند.پرده های زبرا یا شید به عنوان عایقی مناسب برای حرارت و برودت آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

پرده های زبرا در مدل های رومی،بامبو،و رول در بازار موجود هستند.

یکی از محبوب ترین و زیبا ترین پرده ای زبرا از نوع رومی یا به اصطلاح شید رول می باشد.

این نوع پرده ها به صورت یک دست بالا و پایین رفته و  به راحتی نور را از خود عبور دهند.

معمولا این نوع پرده هاضمن بهره  از پارچه های خشک، باهماهنگی با متریال آشپزخانه جزو پرده های بسیار شیک و زیبا قرار دارد.

نوع دیگری از پرده های زیبای زبرا،که برخلاف مدل رومی نور کمی از آن عبور می کند،بامبو است.

این نوع پرده ها ضمن انتقال حس آرامش زیادی ر به خانه ، مخصوص کسانیست  که به دنیای طبیعت و محیط زیست ارزش قائل هستند.

این نوع پرده دارای جنس ضعیف  و آسیب پذیر می باشد.

سومین نوع پرده های زبرا پرده شید رول می باشد.این پرده ها به حفظ هرچه بیشتر حریم خصوصی شما در محیط آشپزخانه کمک می نماید.نصب پرده های شیدرول بسیار راحت و آسان بوده و با اکثر محیط های آشپزخانه هماهنگی دارد.

پرده های شیدرول دارای ظاهری زیبا و ساده بوده و در مقابل اشعه های موجود در نور خورشید اعم از فرابنفش مقاومت نشان می دهد.خاطر نشان می نماید عملیات تمیز کاری این نوع پرده ها بسیار راحت می باشد.

بیشتر بدانید: فروش پرده سیلوئت

نوع دیگری از پرده های زیبا برای محیط آشپزخانه پرده های حریر می باشد.

این پرده ها دارای سبکی شیک و زیبا هستند.

وجود رنگ زیبا و ساده به محیط آشپزخانه زیبایی خاصی می بخشد.

تنها ایرادی که می توان از این پرده ها گرفت عبور حرارت و سرماست.نازکی این پرده ها امکان اینکه به عنوان عایقی برای حرارت و برودت آشپزخانه را فراهم نماید را ندارد.

پرده های حریر در ابعاد مختلف و در سبک های ویژه آماده هنرنمایی در محیط آشپزخانه و ارائه جلوه ای خاص به آن است.

6-پرده های با پنل بلند یا پرده های پنل بلند

پرده های پنل بلند پرده هایی برای آشپزخانه های بزرگ می باشد.این پرده ها در رنگ ها و کیفیت های متنوع برای محیط آشپزخانه بسیار مناسب است.

در صورت نصب این دسته از پرده ها با ارتفاع بلند، پرده به صورت دنباله دار نصب  و ظاهری متفاوت و زیبا را به محیط آشپزخانه می دهد.

هرچند این مدل نیاز به تمیز داری و نظافت بیشتری را دارد، اما ضمن امکان ایجاد حریم خصوصی به عنوان یک عایق برای محیط شما عمل می نماید.

"<yoastmark

پرده آشپزخانه در پرده فروشی مصطفی عامری

پرده فروشی مصطفی عامری یکی از بهترین مراکز خرید پرده در تهران، مفتخربه ارائه بهترین نوع پرده متناسب با نیاز شما،خوش قیمت ترین و با کیفیت ترین نوع پرده متناسب با نیاز شما می باشد.

می توان گفت پرده آشپزخانه یکی از مهمترین ارکان دکوراسیون هر منزلی است.

دکوراسیون های آشپزخانه های کلاسیک و یا مدرن و یا بومی و روستایی و یا سبک های مختلف همه و همه باید بهترین نوع پرده ها را نصب نموده و زیبایی خلق کنند.

این امر خطیر از عهده فروشگاه عامری به خوبی بر می آید.

بیشتر بدانید: پرده تجاری

این مرکز پرده فروشی در تهران در راستای رضایت مشتریان خود می تواند بهترین خدمات خود و بهترین نوع پشتیبانی اعم از دوخت و پارچه های برند را ارائه نماید.

تمامی موارد اعم از میزان نور،حریم خصوصی و تهویه و موارد حرارتی و برودتی و یا حتی نوع و نحوه شستشو نیز باید در هنگام خرید پرده  مدنظر قرار گیرد.

با توجه به تنوع بازار برای خرید پرده در قسمت های مختلف منزل از جمله اشپزخانه در این مرکز با مشاهده نمونه های مختلف تجسم ذهن خود را  مشاهده کنید.

پرده آشپزخانه

 
پل ارتباطی پرده فروشی و دوخت پرده  مصطفی عامری با شما

راه های تماس با پرده سرای ارزان مصطفی عامری

میتوانید با شماره تماس یکی از بهترین پرده فروشی در تجریش، پرده فروشی عامری تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس

۰۹۳۷۱۲۳۶۰۰۷

۰۹۱۲۷۹۹۳۵۲۳

۰۹۰۳۲۹۶۱۸۱۸

برای مراجعه و بازدید حضوری نیز  می توانید از طریق آدرس ذیل اقدام نمایید:

پونک ، پاساژ بوستان ، طبقه اول ، دکوراسیون مصطفی عامری

بیشتر بدانید:پرده فروشی در پونک

سوالات متداول:

از چه طریقی امکان خرید وجود دارد؟

از طریق سایت و یا حضوری در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

آیا هر مدلی برای آشپزخانه وجود دارد؟

بله متناسب با نیاز شما مدلهای متنوعی پیشنهاد می شود.

کاتالوگ مدونی برای کارهای مخصوص آشپزخانه وجود دارد؟

بله به صورت اینترنتی و حضوری کاتالوگ در اختیار شما قرا می گیرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

9 پاسخ

  1. انتخاب جنس مناسب برای پرده آشپزخونه با توجه به چربی و دودی که ممکن به بافت پارچه پرده نفوذ کنه خیلی مهمه ، مقاله بسیار عالی و کاربردی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

جدیدترین مقالات

پرده اسپرت

پرده اسپرت

پرده اسپرت در سایت دوخت پرده مصطفی عامری نوع کلی: پرده اسپرت یک نوع پرده است که به عنوان یک پرده تابستانه و خنک برای

ادامه مطلب »
پرده‌ پنلی

پرده پنلی

پرده پنلی در سایت دوخت پرده مصطفی عامری در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. پرده‌های پنلی (Panel Curtains) یک نوع پوشش پنجره هستند

ادامه مطلب »
پرده فروشی در مرزداران

پرده ضخیم

پرده ضخیم، یک نوع پرده است که عموماً از جنس پارچه‌هایی ساخته می‌شود که دارای ضخامت بالا و قابلیت حالت پذیری خوبی هستند. این پرده‌ها

ادامه مطلب »
ریشه پرده

ریشه پرده

ریشه پرده یکی از عناصر مهم در نصب و استفاده از پرده‌ها است که تاثیر زیادی بر روی عملکرد و زیبایی پرده دارد. ریشه پرده

ادامه مطلب »
پنل پرده پانچی

پانل پرده پانچی

در این مقاله می خواهیم درباره پانل پرده پانچ برای شما عزیزان صحبت کنیم. امروزه با رشد صنعت و تکنولوژی شاهد تحولات بسیاری در زمینه

ادامه مطلب »